Virtual Events (1.0.0-beta5) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: settings
sv: inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Sources
sv: Källor

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Config
sv: Konfiguration
