Virtual Select (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Search
fr: Rechercher

en: All
fr: Tout

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Select All
fr: Tout sélectionner
