Virtual Select (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: All
lv: Visi

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
