Virtual Select (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Search
ro: Căutare

en: All
ro: Toate

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Select All
ro: Selectați tot

en: Placeholder
ro: Înlocuitor
