Virtual Select (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: All
sk: Všetky

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec
