Virtual Select (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: All
ca: Tot

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Search...
ca: Cerca...
