Virtual Select (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Search
id: Pencarian

en: All
id: Semua

en: - Select -
id: - Pilih -
