Virtual Select (1.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: All
mn: Бүгд
