Virtual Select (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: All
pl: Wszystko

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Select All
pl: Wszystkie

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Search...
pl: Szukaj...
