Virtual Select (1.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: All
sl: Vsi
