Virtual Select (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: All
jv: Kabèh

en: - Select -
jv: - Pilih -
