Virtual Select (1.0.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: All
af: Alle
