Virtual Select (1.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: All
ast: Too
