Virtual Select (1.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: All
be: Усе

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
