Virtual Select (1.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: All
et: Kõik

en: - Select -
et: - Vali -
