Virtual Select (1.0.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: All
he: הכל

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Search...
he: חיפוש...
