Virtual Select (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
