Virtual Select (1.0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Search
it: Cerca

en: All
it: Tutti

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Placeholder
it: Segnalibro
