Virtual Select (1.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Search
ja: 検索

en: All
ja: すべて

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Placeholder
ja: プレースホルダー
