Virtual Select (1.0.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: All
kk: Барлық
