Virtual Select (1.0.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: All
lt: Visi

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Placeholder
lt: Vietaženklis
