Virtual Select (1.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: All
nl: Alle

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Select All
nl: Selecteer alle

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Search...
nl: Zoek...
