Virtual Select (1.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: All
oc: Tot

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
