Virtual Select (1.0.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: All
uk: Все

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Search...
uk: Пошук...
