Virtual Select (1.0.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: All
vi: Tất cả

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Select All
vi: Chọn tất cả

en: Search...
vi: Tìm kiếm...
