Virtual Select (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Search
es: Buscar

en: All
es: Todo(s)

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: Select All
es: Seleccionar todo

en: Placeholder
es: Marcador de posición
