Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Image
et: Pilt

en: Original image
et: Algne pilt

en: Configuration
et: Seadistus

en: Install
et: Paigalda

en: About
et: Programmist

en: Administer image styles
et: Pildistiilide administreerimine

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
