Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Original image
fr: Image originale

en: Install
fr: Installer

en: Requirements
fr: Exigences

en: Autoload
fr: Chargement automatique

en: About
fr: À propos

en: Administer image styles
fr: Administrer les styles d'images

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images
