Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Image
he: תמונה

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Configuration
he: הגדרות

en: Install
he: התקנה

en: About
he: אודות

en: Administer image styles
he: ניהול סגנונות תמונה

en: Image style
he: סגנון תמונה
