Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Install
km: ដំឡើង

en: About
km: អំពី

en: Administer image styles
km: គ្រប់​គ្រង​រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
