Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Install
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸು

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
