Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Image
ps: انځور

en: Configuration
ps: سازول

en: Install
ps: لګول

en: About
ps: په اړه

en: Administer image styles
ps: انځور ډول پازوالنه
