Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Image
gl: Imaxe

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Configuration
gl: Configuración

en: Install
gl: Instalar

en: About
gl: Información

en: Administer image styles
gl: Administrar estilos de imaxe

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
