Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Image
oc: Imatge

en: Original image
oc: Imatge original

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Install
oc: Installar

en: About
oc: A prepaus

en: Administer image styles
oc: Administrar los estils d'imatges

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
