Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Image
ta: படம்

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Install
ta: நிறுவுக

en: About
ta: பற்றி
