Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Image
ar: الصورة

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Install
ar: تثبيت

en: About
ar: حول

en: Administer image styles
ar: إدارة أنماط الصور

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
