Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Image
ca: Imatge

en: Original image
ca: Imatge original

en: Configuration
ca: Configuració

en: Install
ca: Instal·la

en: Requirements
ca: Requeriments

en: About
ca: Detalls

en: Administer image styles
ca: Administra els estils d'imatge

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
