Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Image
da: Billede

en: Original image
da: Originalt billede

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Install
da: Installér

en: Requirements
da: Krav

en: About
da: Om

en: Administer image styles
da: Administrér billedformater

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
