Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Image
el: Εικόνα

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: About
el: Περί

en: Administer image styles
el: Διαχείριση στυλ εικόνων

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
