Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Image
eu: Irudia

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Install
eu: Instalatu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Administer image styles
eu: Irudi estiloak kudeatu

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
