Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Image
hr: Slika

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Configuration
hr: Postavke

en: Install
hr: Instaliraj

en: About
hr: Opis

en: Administer image styles
hr: Upravlja stilovima slika

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
