Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Image
hy: Նկար

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Administer image styles
hy: Կառավարել նկարի ոճերը

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
