Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Image
lv: Attēls

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Install
lv: Instalēt

en: About
lv: Par

en: Administer image styles
lv: Administrēt attēlu stilus

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
