Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: Original image
pt: Imagem original

en: Configuration
pt: Configuração

en: Install
pt: Instalar

en: Requirements
pt: Requisitos

en: About
pt: Sobre

en: Administer image styles
pt: Administrar estilos de imagens

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Configure Image Styles
pt: Configurar Estilos de Imagem
