Virtual Tour (Pannellum) (2.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Image
uk: Зображення

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Install
uk: Встановити

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Autoload
uk: Автозавантаження

en: About
uk: Про модуль

en: Equirectangular
uk: Циліндрична

en: Administer image styles
uk: Адміністрування стилів зображень

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень
