Virtual Tour (Pannellum) (3.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Image
az: Şəkil

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Install
az: Yükləmek

en: About
az: Haqqında

en: Administer image styles
az: Şəkil üslublarını idarə edin

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)
