Virtual Tour (Pannellum) (3.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Image
be: Малюнак

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Configuration
be: Налады

en: Install
be: Усталяваць

en: About
be: Аб

en: Administer image styles
be: Кіраваць стылямі выяваў

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
