Virtual Tour (Pannellum) (3.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Install
fi: Asenna

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: About
fi: Tietoja

en: Administer image styles
fi: Ylläpidä kuvien tyylejä

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
