Virtual Tour (Pannellum) (3.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Install
ja: インストール

en: Autoload
ja: 自動読込

en: About
ja: アバウト

en: Administer image styles
ja: イメージスタイルの管理

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定
