Virtual Tour (Pannellum) (3.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Image
jv: Gambar

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Install
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani

en: Administer image styles
jv: Ngelola gagrag gambar

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
